Vantage Development

Deweloperzy » Deweloperzy mieszkaniowi » Vantage Development

Adres

Dąbrowskiego 44 50-457 Wrocław

GPS

51.09958695, 17.041216534344

Spółka Vantage Development specjalizuje się w budowie nowoczesnych, eleganckich i funkcjonalnych mieszkań oraz komfortowej, dostosowanej do potrzeb przedsiębiorców powierzchni biurowej. Działamy na terenie Wrocławia i Warszawy. Każdy kolejny rok działalności to dla nas nowe wyzwania, którym konsekwentnie stawiamy czoło i nowe inwestycje, do realizacji których konsekwentnie dążymy. Naszą pracę doceniają zarówno Klienci, jak i organizatorzy prestiżowych konkursów. Przez czas naszej obecności na rynku byliśmy wielokrotnie wyróżniani za nasze sukcesy. Zdajemy sobie sprawę z faktu, że prowadzona przez nas działalność deweloperska pozostaje w centrum zainteresowania zarówno osób poszukujących wygodnych czterech kątów, jak i przedsiębiorców, którzy z uwagi na dynamiczny rozwój potrzebują przestrzeni komercyjnej.

Vantage Development opiera swójsukcesi pozycję lidera rynku nieruchomości na zadowoleniu tysięcy klientów. Od 15 lat rozwija swoją działalność w oparciu o inwestycje we Wrocławiu, Warszawie, a wkrótce również w Poznaniu, Łodzi, Gdańsku, Krakowie i Katowicach. Spółka to deweloper, któremu można zaufać. Potwierdza to nie tylko członkostwo w Polskim Związku Firm Deweloperskich, ale
również wieloletnie doświadczenie w realizacji skomplikowanych, wieloetapowych projektów mieszkaniowych takich jak np. Promenady Wrocławskie czy Port Popowice.
Od połowy 2021 roku spółka oferuje nie tylko mieszkania na sprzedaż, ale także lokale na wynajem pod marką Vantage Rent. Dołączając do wąskiej grupy pionierów rynku najmu instytucjonalnego buduje i rozwija ten sektor nieruchomości, w oparciu o przejrzyste zasady oraz profesjonalizm swojego zespołu – zgodnie z hasłem „Vantage Rent wynajmuje fair!”.

Vantage Development

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *